5
(2)

Bu hafta WHATSAPP SİLİNEN MESAJLARI GERİ GETİRME İPHONE – ANDROİD anlatan bir video hazırladım , umarım hoşunuza gider.

WhatsApp’ta Silinen mesajları nasıl okuyabilirsiniz bundan bahsedeceğiz videoya başlamadan önce Videoyu beğen YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Öncelikle sizlere uygulamalı göstermek amacıyla 2 adet telefonumuzun ve 2 adet farklı WhatsApp hesabından varsayalım 2 telefonumuzda daha WhatsApp hesaplarımızı açacağız ve mesaj yazmak üzere giriş yapacağız telefon birden telefon ikiye Merhaba yazacağım mesajı göndereceğim.

Gördüğünüz gibi Yazdığı mesajlardan bir tanesini seçeceğim ve sileceğim şimdi ise 2 numaralı telefonundan Google Play’i açacağım ve antidelete yazarak arama kısmına Uygulama indireceğim yükle butonuna tıklayarak uygulamanın telefonuma indirilmesine bekleyeceğim.

Uygulama telefonu aç butonuna tıklayarak uygulamanın açılmasını sağlayacağım şu anda uygulamama gerekli izin vermem gerekli ekranda gördüğünüz ufak yere tıklayın açılan pencerede anti devlet uygulaması üzerinde yer alan Cuba bir kere daha tıklayın vurgulamaya gerek izinleri verin ardından uygulama ekranda geri dönün.

Şu an ise telefon birden telefon ikiye Merhaba diye ufak bir gördüğünüz gibi gönderdiğimiz mesaj sorunsuz geldi telefon Bir de gönderdiğim Merhaba mesajını seçeceğim ve herkesten sil seçeneği ile takılacağım.

Ardından telefon 2 dakika uygulamamı açacağım aşağı kaydırarak yenileyeceğim mesajımız geldi zamanı tarihi her şeyi ile birlikte bir kez daha tekrarlıyorum bir telefonunuzdan ikinci telefonunuza bir mesaj yazıyorum Gönder butonuna basıyoruz.

Telefon 2 ye mesaj gelmiş yenileyin Gelen mesajı görebilirsiniz mesajımı seçeceğim ve herkesten sil seçeneği ne telefon ikiye geleceğim ve aşağı kaydırarak sayfa 20 diyeceğim ardından silinen mesajımın kayıtlı olduğunu orada görebilirsiniz Sonuna Geldik WhatsApp’tan silinen mesajları kolay bir şekilde okumayı ve geri getirmeyi gösterdik videoyu beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın.

Beğendiniz mi ?

Tıklayarak puan verin !

HEMEN OKUYUN ! :  WHATSAPP OKUNDU BİLGİSİ (GÖRÜLDÜ) MAVİ TİK KAPATMA

Toplam puan 5 / 5. Oy sayısı : 2