Merhaba , bu yazımızda web whatsapp’a nasıl girilir ve web whatsapp nasıl kullanılır sizlere bunlardan bahsetmek istiyoruz.

Kaçırmadan Okuyun

WEB WHATSAPP

Web Whatsapp Nasıl Girilir Detaylı Kullanım Klavuzu

WhatsApp web üzerinde oturum nasıl açılır sizlere bunu göstereceğim , Hazırsanız başlayalım.
Öncelikle bir internet tarayıcısı açıyoruz biz Google Chrome kullanıyoruz fakat siz istediğinizde kullanabilirsiniz.
Burada yapmanız gereken şey şu Google arama yerine basityap.com yazmak ardından çıkan ilk sekmesine yani basityap.com en kolay nasıl yapılır isimli ve sitemize giriş yapıyoruz.

Ben videonun altında Açıklama kısmında bu yazının linkini size vereceğim fakat yazımız ana sayfamızda şu an mevcut Web WhatsApp’a nasıl girilir ve kullanılır isimli yazımıza bir kere tıklıyoruz ardından kırmızı Web WhatsApp bir kere tıklıyoruz gördüğünüz gibi bizi WhatsApp web‘e yönlendirdi.

Burada WhatsApp’ı bir bilgisayarda kullanmak için şu adımları izleyiniz diyor Ben size bunu resimli olarak anlatacağım telefonumuzda WhatsApp’ın açık olduğunu varsayın burada bir sürü konuşma var.

web whatsapp nasıl girilir
web whatsapp nasıl girilir

3 tane Çubuk var Şu en üst kısımda bu üç tane çubuğa tıklıyorsunuz orada Size açılacak olan menüde WhatsApp web yazacak.
Daha sonra buradaki Whatsapp Web‘e bir kere tıklayacaksınız telefonunuzu kamerası açılacak telefonumuzun kamerası açıldıktan sonra bu açılan kamerayı bilgisayarınızın ekranına doğru tutun bilgisayarınızın ekranında bir tane Karekod var orada kameranın içerisinde kırmızı bir işaret çıkacak kırmızı alanı gelin şu karekodun içerisine bu çizgilerin içerisine tam oturacak şekilde yerleştirin ve WhatsApp Web üzerinde oturum açabilirsiniz.

Videoyu ve yazıyı beğendiyseniz beğenmeyi unutmayın Kafanıza takılan Herhangi bir şey olursa yorum kısmından sorabilirsiniz.
Ayrıca kanalımıza abone olmayı unutmayın Kendinize çok iyi bakın basit yap Hepinize iyi günler diler.

Beğendiniz mi ?

Tıklayarak puan verin !

HEMEN OKUYUN ! :  WHATSAPP SİLİNEN MESAJLARI GERİ GETİRME İPHONE - ANDROİD

Toplam puan / 5. Oy sayısı :

Oy verenler arasında sizide görmek istiyoruz !